Eindstand OGVP 2021

FT OGVP na 51 wedstrijden op 11 juni met Italia sisään Ingrid van de Ven als winnaars

sukunimi etunimi plaatsnaam lft Piste
1 Tulla, sekä Ingrid Paastonaika 40 149
2 Stunnenberg Nico Meille 60+ 143
3 Verstraten Kamiel Utrecht 30 143
4 Cleef, ja Stijn Paastonaika 35 139
5 Gosliga, ja Jouke Delfgauw 42 137
6 Kalastaja Hellen Alkmaar 59 137
7 Lemmen Marijke Alkmaar 62 135
8 Linders Willie Landhorst 48 135
9 Schoeneck Hieho Michael Amsterdam 30 135
10 Steenhoven, ja Gert-Jan Sen 49 134
11 Stunnenberg Leonoor Meille 134
12 Buitelaar Alhainen Amstelveen 18 133
13 Puylaart Henk Rijswijk 132
14 Kempenaars Patrick Veghel 40 131
15 Hilhorst Maikel Hilversum 32 130
16 Rosendaal Cindy Venray 43 130
17 Vermeulen Uskallus Tilburg 130
18 Ensing Melchior Haarlem 39 129
19 Bongers Bram Berghem 11 128
20 Cleef, ja Stanneke Den Bosch 38 128
21 Dekkers Tim Amsterdam 28 128
22 Verhoeven Pietari Ylittää 54 128
23 Stille Victorine Den Haag 30 127
24 Elzen, Toimitusjohtaja Hannie Meille 64 126
25 Hekkert Frits Meille 69 126
26 Moonen Joey Zuid-Scharwoude 23 126
27 Stevens Niek Tilburg 21 126
28 Strijks Marcel Veldhoven 50 126
29 Valkoinen Alexander Nettetal/D 44 126
30 Cleef, ja Sjoerd Belfast 30 125
31 Kirves Frida Groningen 37 124
32 Kleine Melanie Nettetal/D 124
33 Heijden, van der Inge IJsselstein 35 123
34 Hendriks Ilse Vierlingsbeek 48 123
35 Ratsastaja Paul sr Goirle 71 123
36 Steenhoven, ja Hein Sen 18 123
37 Offers Julius Rotterdam 122
38 Teunissen Helma Overloon 72 122
39 Paljon Remko Arnhem 32 122
40 Bont, ja Joren Utrecht 23 121
41 Kujertaa, ja Jan Willem Libanon 36 121
42 Scher Pietari Heroes 58 121
43 Verberk Jolande Landhorst 49 121
44 Cleef, ja Antaa Meille 66 120
45 Heijden, van der Simon IJsselstein 38 120
46 Burgt, van der Luuk Eindhoven 19 119
47 Rijcke, ja Guus Heerhugowaard 65 119
48 Teunissen Lars Sen 17 119
49 Teunissen Mies Sen 11 118
50 Kattilan Niels Reuver 31 117
51 Lichteveld Edwin California/USA 54 117
52 Verlijsdonk Joop Helmond 117
53 Klaassen Chris Berkel-Enschot 60 116
54 Kalastaja Jisse Utrecht 29 116
55 Arends Gijs Eindhoven 20 115
56 Bikker Bram Driebergen 39 115
57 Coppi Uskallus Overloon 17 115
58 Deursen, ja Annemie Nettetal/D 77 115
59 Dijk, ja Luukas Utrecht 25 115
60 Inderhees Uli Nettetal/D 78 115
61 Maaskant Eva Rotterdam 25 115
62 Maaskant Noa Rotterdam 21 115
63 Bikker Bastiaan Driebergen 4 114
64 Gorp, sisään Angelique Sen 49 114
65 Heijmerink Jochem Utrecht 31 114
66 Kampers Tim Utrecht 24 114
67 Perämies Dion Beegden 12 113
68 Hendriks Geert Vierlingsbeek 53 113
69 Myrsky Tammikuu Den Bosch 113
70 Akkermans Ruud Oosteind 29 112
71 Bogert, van den Jochem Alkmaar 32 112
72 Deursen, ja Gerd Nettetal/D 78 112
73 Hendriks Rens Vierlingsbeek 13 112
74 Wooldrik Joost Rotterdam 23 112
75 Kleine Luna Nettetal/D 15 111
76 Molkenboer Luke Utrecht 28 111
77 Sen, ja Luukas Sen 14 111
78 Stunnenberg Ruben Nijmegen 2 111
79 Thijssen Antaa Heroes 68 111
80 Boer, ja Emma Kärsimys 21 110
81 Bongers Roos Berghem 5 110
82 Himmennin Johanna Nettetal/D 12 110
83 Inderhees Marlene Nettetal/D 71 110
84 Maessen Guus Heroes 28 110
85 Diessen, ja Madelief&Juliette Breda 8 109
86 Gerrits Marcel Overloon 55 109
87 Huismans Sjoerd Amsterdam 32 109
88 Kall Kurt Nettetal/D 78 109
89 Rieseweijk Joost Amsterdam 39 109
90 Teunissen Hans Overloon 46 109
91 Verhoeven Sanne Ylittää 23 109
92 Burgt, van der Jorg Eindhoven 21 108
93 Perämies Jack KING Beegden 55 108
94 Leeden, van der Casper Amstelveen 24 108
95 Lemmen Rik-Jan Hamburg 108
96 Römer Michael Zeist 108
97 Teunissen Marcel Sen 108
98 Cleef, ja Ruud Belfast 107
99 Coppi Merkitse Overloon 51 107
100 Jalo Oscar Utrecht 29 107
101 Goes Nina Overloon 22 107
102 Heijden, van der Gideon IJsselstein 0 107
103 Wijnant Nikki Amstelveen 20 107
104 Vullings Mick Overloon 22 106
105 Bruineman Paavali Tilburg 26 105
106 Diessen, ja Marijn Breda 35 105
107 Inderhees Roland Nettetal/D 105
108 Lemmen Rosalie Alkmaar 29 105
109 Linders Jelle Landhorst 12 105
110 Ratsastaja Tie Groningen 105
111 Stroobant Arie Nijmegen 63 105
112 Kujertaa, ja Quinten Rotterdam 29 104
113 Inderhees Achim Nettetal/D 74 104
114 Redlin Sarah Nettetal/D 34 104
115 Römer Hugo Zeist 6 104
116 Flanderi Wim Hilversum 54 104
117 Valkoinen Michel Utrecht 35 104
118 Beunen Antar Horn 9 103
119 Leipuri Albert Meille 102
120 Bink Andres Den Bosch 102
121 Cleef, ja Margo Paastonaika 44 102
122 Kleine Stefan Nettetal/D 55 102
123 Ratsastaja Guus Den Haag 5 102
124 Tuijl, ja Evert Meille 63 102
125 Linders Carola Landhorst 46 101
126 Swinkels Angels Sen 48 101
127 Timmermans André Meille 69 101
128 Verberk Lonneke Landhorst 17 101
129 Bogert, van den Ron Alkmaar 63 100
130 Hendriks Sam Vierlingsbeek 15 100
131 Kerkhof Wim Alankomaat 65 100
132 Maaliskuu, van der Huub Gemert 11 100
133 Weijer Piet Alkmaar 64 100
134 Bogers Bram Best 16 99
135 Boomars Rutger Belfast 30 99
136 Coremans Freke Kärsimys 22 99
137 Perämies Britt Sen 19 99
138 Diessen, ja Victor&Philippe Breda 4 99
139 Inderhees Els Nettetal/D 74 99
140 Inderhees Nils Nettetal/D 41 99
141 Kleine Stella Nettetal/D 22 99
142 Maaliskuu, van der Jeffrey Gemert 50 99
143 Römer Felix Zeist 4 99
144 Ratsastaja Evie Groningen 6 99
145 Tacken Bram Castenray 28 99
146 Teunissen Lotte Sen 18 99
147 Teunissen William Overloon 12 99
148 Valkoinen Renate Nettetal/D 71 99
149 Teunissen Froukje Amselveen 20 98
150 Avoort, Toimitusjohtaja Isa Sen 19 97
151 Hommes David Tilburg 40 97
152 Inderhees Carla Nettetal/D 9 97
153 Maaliskuu, van der Thijs Gemert 9 97
154 Steenhoven, ja Freek Sen 16 97
155 Tillaart, van den Tijn st. Oedenrode 17 97
156 Verberk Baronetti Landhorst 97
157 Cleef, ja Floris Paastonaika 6 96
158 Heuvel, Toimitusjohtaja Margriet Sen 47 96
159 Cellars Uskallus Venray 45 96
160 Sen, ja Patrick Sen 43 96
161 Timmermans Luuk Nijmegen 36 96
162 Valkoinen Herman-Josef Nettetal/D 70 96
163 Brummelhuis David Groningen 39 95
164 Perämies Alain Beegden 13 95
165 Govers Floris Tilburg 21 95
166 Sen, ja Dennis Overloon 23 95
167 Straeten, ja Luukas Amsterdam 65 95
168 Teunissen Eefje Overloon 15 95
169 Boomars Väri Belfast 61 94
170 Cooijmans Lout Sen 15 94
171 Perämies Rian Belfast 94
172 Kaste Volkert Den Haag 38 94
173 Lemmen Gerrit Alkmaar 67 94
174 Claessen Marc Overloon 51 93
175 Graauw, ja Sander Best 20 93
176 Garnitsch Nikolai Vught 38 92
177 Ratsastaja Duuk Groningen 5 92
178 Scholten Costijn Den Haag 33 92
179 Stroobant Stan Nijmegen 22 92
180 Myrsky Wim Den Bosch 44 92
181 Toledo, ja Merijn Amsterdam 22 92
182 Himmennin Anke Nettetal/D 44 91
183 Cellars Isa Venray 11 91
184 Teunissen Roos Overloon 16 91
185 Himmennin Florian Nettetal/D 16 90
186 Lemmen Tammikuu Maurik 90
187 Steenhoven, ja Sjaak Sen 14 90
188 Knoben Silvia Breda 35 89
189 Kalastaja Julia Sen 19 89
190 Cleef, ja Suze Paastonaika 7 88
191 Ratsastaja Herman Den Haag 39 88
192 Lemmen Nellie Goirle 71 87
193 Stunnenberg Alhainen Nijmegen 36 87
194 Teunissen Wim Overloon 80 87
195 Verberk Bram Landhorst 16 87
196 Bikker Arthur Driebergen 3 86
197 Cooijmans Sander Sen 49 86
198 Cellars Tim Venray 9 86
199 Rijkers Johannes Landhorst 48 86
200 Ratsastaja Milou Den Haag 7 86
201 Inderhees Christiane Nettetal/D 85
202 Lemmen Tilly Maurik 85
203 Linders Uskallus Landhorst 10 85
204 Ratsastaja Minke Groningen 8 85
205 Kalastaja, ja Henk Venray 71 84
206 Ratsastaja Paul jr Den Haag 1 83
207 Stunnenberg Marit Nijmegen 4 83
208 Coppi Merel Overloon 15 82
209 Sen, ja Anton Overloon 82
210 Kalastaja, ja Lène Venray 67 82
211 Valkoinen Fjall Utrecht 1 82
212 Cleef, ja Ron Laatta 81
213 Adriaans Bram Nuenen 20 79
214 Leipuri Baronetti Meille 78
215 Koks Mathijs Eindhoven 19 73
216 Cellars Loes Gemert 43 59
217 Lemmen Jane Meille 66 49
Deel op Twitter

Kommentit on suljettu.