Als Kroatie de halve finale wint van Engeland

De tussenstand als Kroatië op 11 juli de halve finale wint van Engeland:

sukunimi etunimi plaatsnaam ikä piste
1 Cleef, ja Stanneke Sint Oedenrode 35 142
2 Gosliga, ja Jouke Delfgauw 39 142
3 Dolmans Emiel Nijmegen 25 138
4 Inderhees Roland Nettetal 46 137
5 Valkoinen Michel Utrecht 32 137
6 Graauw, ja Sander Best 17 136
7 Redlin Sarah Geldern 31 136
8 Akkermans Ruud Oosteind 26 135
9 Steenhoven, ja Hein Son en Breugel 15 135
10 Paljon Remko Arnhem 29 135
11 Bikker Bram Zurich 36 132
12 Bongers Evy Berghem 10 132
13 Suojanpuoli, van der Tapaus Kulma 19 132
14 Verstraten Kamiel Utrecht 27 132
15 Ensing Melchior Amsterdam 36 131
16 Inderhees Carla Nettetal 6 130
17 Inderhees Nils Nettetal 38 130
18 Himmennin Anke Nettetal 41 129
19 Heijmerink Jochem Utrecht 28 129
20 Dekkers Tim Amsterdam 25 128
21 Kleine Stella Nettetal 19 128
22 Sarton Steyn Neunen 25 128
23 Stroobant Tie Nijmegen 25 128
24 Ulijn Hans Meille 72 128
25 Cleef, ja Huub den Bosch 61 126
26 Cleef, ja Sjoerd Belfast 27 126
27 Geurts Max Meille 18 126
28 Kruijt Jan-Willem Rotterdam 25 126
29 Stam Uskallus Alkmaar 24 126
30 Bogert, van den Ron Alkmaar 60 125
31 Hendriks Sam Vierlingsbeek 12 125
32 Brummelhuis David Groningen 124
33 Himmennin Johanna Nettetal 9 124
34 Inderhees Achim Nettetal 71 124
35 Puylaert Henk Rijswijk 62 124
36 Riel, ja Hein Utrecht 36 124
37 Riesewijk Joost Amsterdam 36 124
38 Sedee Jan-Willem Madrid 25 123
39 Flanderi Wim Hilversum 51 123
40 Puomi, van den Dennis Nijmegen 26 121
41 Kalastaja, ja Henk Venray 68 121
42 Steenhoven, ja Sjaak en Freek Son en Breugel 11 120
43 Teunissen Lars Sen 14 120
44 Kall Kurt Nettetal 75 118
45 Lemmen Rosalie Alkmaar 26 118
46 Coppi Uskallus Overloon 14 117
47 Deursen, ja Gerd Nettetal 75 117
48 Maessen Guus Heroes 25 117
49 Bikker Arthur & Bastiaan Zurich 0 sisään 1 116
50 Cleef, ja Stijn Paastonaika 32 116
51 Kujertaa, ja Jan Willem Beiroet, libanon 33 116
52 Coppi Merkitse Overloon 48 116
53 Schoeneck Hieho Michael Amsterdam 27 116
54 Smeelen Perry Rotterdam 24 116
55 Timmermans Luuk Nijmegen 33 116
56 Diessen, ja Marijn Breda 32 115
57 Inderhees Chrisitane Nettetal 37 115
58 Rijcke, ja Tim Alkmaar 31 115
59 Valkoinen Kathrin Nettetal 36 115
60 Boomars Rutger Steijl 27 114
61 Bruineman Paavali Tilburg 23 114
62 Cleef, ja Osasto Belfast 26 114
63 Stunnenberg Nico Meille 64 114
64 Verberk Lonneke Landhorst 14 114
65 Kalastaja, ja Lène Alankomaat 64 114
66 Bruijn, ja Stijn Son en Breugel 18 113
67 Kujertaa, ja Quinton Rotterdam 26 113
68 Himmennin Florian Nettetal 13 113
69 Hendriks Rens Vierlingsbeek 10 113
70 Latijnhouwers Albert Sint Oedenrode 65 113
71 Offers Julius Rotterdam 22 113
72 Ratsastaja Guus en Milou Den Haag 2 sisään 4 113
73 Vente Devi Aarle-Rixtel 25 113
74 Stunnenberg Leonoor Meille 112
75 Teunissen Hans Overloon 43 112
76 Toonen Pietari Tilburg 47 112
77 Päällä, sekä Anja Heroes 55 112
78 Garnitsch Nikolai den Bosch 35 111
79 Körstgens Richard Nettetal 49 111
80 Stunnenberg Alhainen Nijmegen 33 111
81 Myrsky Tammikuu den Bosch >18 111
82 Teunissen Froukje Sen 17 111
83 Valkoinen Hermann-Josef Nettetal 67 111
84 Kleine Stefan Nettetal 52 110
85 Kooistra Xander Alkmaar 28 110
86 Swinkels Carel Sen 84 110
87 Heijden, van der Simon IJsselstein 35 109
88 Körstgens Fabienne Brüggen 20 109
89 Molkenboer Luke Alankomaat 25 109
90 Teunissen Lotte Sen 15 109
91 Valkoinen Renate Nettetal 68 109
92 Pianoman Ermelo 39 108
93 Verberk Bram Landhorst 13 108
94 Burgt, van der Jorg Eindhoven 18 107
95 Diessen, ja Madelief Breda 5 107
96 Rijkers Johannes Landhorst 45 107
97 Valkoinen Henri Nettetal 9 107
98 Boomars Väri Belfast 58 106
99 Hendriks Ilse Vierlingsbeek 45 106
100 Kall Hannelore Nettetal 73 106
101 Kerkhof Wim IJsselstein 62 106
102 Timmermans André Meille 66 106
103 Blauwe Zwaluw 47 105
104 Ermens Wietse Overloon 12 105
105 Kleine Luna Nettetal 12 105
106 Pauw Harald Nettetal 59 105
107 Wooldrik Joost Tilburg 20 105
108 Bongers Bram Berghem 8 104
109 Heijnen Roel Velden 32 104
110 Hekkert Frits Meille 66 104
111 Teunissen Helma Overloon 68 104
112 Valkoinen Lennox Nettetal 11 104
113 Bink Andres Sint Oedenrode 44 103
114 Cleef, ja Floris Paastonaika 3 103
115 Kattilan Niels Reuver 28 103
116 Teunissen William Overloon 9 103
117 Valkoinen Smilla Nettetal 3 103
118 Vries, ja Tammikuu Sint Oedenrode 71 103
119 Bongers Roos Berghem 2 102
120 Perämies Jakki Beegden 53 102
121 Elzen, van den Han Meille 61 102
122 Gerrits Marcel Overloon 52 102
123 Boer, ja Wicher Alkmaar 29 101
124 Cleef, ja Antaa Meille 63 101
125 Hilhorst Maikel Hilversum 29 101
126 Huismans Sjoerd Amsterdam 29 101
127 Inderhees Uli Nettetal 75 101
128 Johnstone Darren Hoorn 24 101
129 Stunnenberg Marit Nijmegen 1 101
130 Kampers Tim 21 100
131 Lemmen Gerrit Alkmaar 64 100
132 Ratsastaja Paavali Goirle 68 100
133 Claessen Marc Overloon 48 98
134 Cleef-Hopman, ja Margo Paastonaika 41 97
135 Cleef, ja Ruud Belfast 58 97
136 Diessen, ja Victor Breda 1 97
137 Inderhees Marlene Nettetal 68 97
138 Sen, ja Luukas Sen 11 97
139 Stroobant Arie Nijmegen 60 97
140 Lemmen Nellie Goirle 68 96
141 Verberk Jolande Landhorst 46 96
142 Weijer Piet Alkmaar 61 96
143 Ermens Twan Overloon 48 95
144 Lemmen Jane Meille 63 95
145 Vermeulen Uskallus Tilburg 27 95
146 Valkoinen Alexander Nettetal 41 95
147 Cleef, ja Suze Paastonaika 4 93
148 Egeli W. Huissen 37 93
149 Teunissen Eefje Overloon 12 93
150 Inderhees Els Nettetal 71 92
151 Teunissen Marcel Sen 48 92
152 Ermens Ruurd Overloon 10 91
153 Teunissen Mies Sen 8 91
154 Ratsastaja Herman Den Haag 36 89
155 Verberk Baronetti Landhorst 45 89
156 Grijns Cees Arnhem 46 88
157 Diessen, ja Juliette Breda 4 87
158 Kleine Melanie Nettetal 41 85
159 Hendriks Geert Vierlingsbeek 50 82
160 Teunissen Wim Overloon 77 82
161 Rijcke, ja Guus Holland 62 78
162 Coppi Merel Overloon 12 77
163 Diessen, ja Philippe Breda 3 mnd 77
164 Staes-Knoben Silvia Oisterwijk 32 77
Deel op Twitter

Ei vielä kommentteja.

Jätä vastaus