Als Engeland de halve finale wint van Kroatie

De tussenstand als Engeland op 11 juli de halve finale wint van Kroatië:

achternaam voornaam plaatsnaam leeftijd punten
1 Cleef, van Stanneke Sint Oedenrode 35 142
2 Gosliga, van Jouke Delfgauw 39 142
3 Ensing Melchior Amsterdam 36 141
4 Dolmans Emiel Nijmegen 25 138
5 Inderhees Roland Nettetal 46 137
6 Witte Michel Utrecht 32 137
7 Graauw, de Sander Best 17 136
8 Redlin Sarah Geldern 31 136
9 Akkermans Ruud Oosteind 26 135
10 Bogert, van den Ron Alkmaar 60 135
11 Steenhoven, van Hein Son en Breugel 15 135
12 Viel Remko Arnhem 29 135
13 Bikker Bram Zurich 36 132
14 Bongers Evy Berghem 10 132
15 Lee, van der Cas Vinkel 19 132
16 Verstraten Kamiel Utrecht 27 132
17 Inderhees Carla Nettetal 6 130
18 Inderhees Nils Nettetal 38 130
19 Teunissen Lars Son 14 130
20 Dimmer Anke Nettetal 41 129
21 Heijmerink Jochem Utrecht 28 129
22 Dekkers Tim Amsterdam 25 128
23 Kleine Stella Nettetal 19 128
24 Sarton Steyn Neunen 25 128
25 Stroobant Daan Nijmegen 25 128
26 Ulijn Hans Oss 72 128
27 Cleef, van Huub den Bosch 61 126
28 Cleef, van Sjoerd Belfeld 27 126
29 Geurts Max Oss 18 126
30 Kruijt Jan-Willem Rotterdam 25 126
31 Stam Koen Alkmaar 24 126
32 Hendriks Sam Vierlingsbeek 12 125
33 Brummelhuis David Groningen 124
34 Dimmer Johanna Nettetal 9 124
35 Inderhees Achim Nettetal 71 124
36 Puylaert Henk Rijswijk 62 124
37 Riel, van Hein Utrecht 36 124
38 Riesewijk Joost Amsterdam 36 124
39 Sedee Jan-Willem Madrid 25 123
40 Vlaanderen Wim Hilversum 51 123
41 Boom, van den Dennis Nijmegen 26 121
42 Visser, de Henk Venray 68 121
43 Steenhoven, van Sjaak en Freek Son en Breugel 11 120
44 Heijden, van der Simon IJsselstein 35 119
45 Kall Kurt Nettetal 75 118
46 Lemmen Rosalie Alkmaar 26 118
47 Coppis Koen Overloon 14 117
48 Deursen, van Gerd Nettetal 75 117
49 Maessen Guus Helden 25 117
50 Bikker Arthur & Bastiaan Zurich 0 en 1 116
51 Cleef, van Stijn Lent 32 116
52 Coo, de Jan Willem Beiroet, libanon 33 116
53 Coppis Mark Overloon 48 116
54 Kerkhof Wim IJsselstein 62 116
55 Schoevaars Michiel Amsterdam 27 116
56 Smeelen Perry Rotterdam 24 116
57 Timmermans Luuk Nijmegen 33 116
58 Diessen, van Marijn Breda 32 115
59 Inderhees Chrisitane Nettetal 37 115
60 Rijcke, de Tim Alkmaar 31 115
61 Vitt Kathrin Nettetal 36 115
62 Boomars Rutger Steijl 27 114
63 Bruineman Paul Tilburg 23 114
64 Cleef, van Ward Belfeld 26 114
65 Stunnenberg Nico Oss 64 114
66 Verberk Lonneke Landhorst 14 114
67 Visser, de Lène Nederland 64 114
68 Bruijn, de Stijn Son en Breugel 18 113
69 Coo, de Quinton Rotterdam 26 113
70 Dimmer Florian Nettetal 13 113
71 Hendriks Rens Vierlingsbeek 10 113
72 Latijnhouwers Albert Sint Oedenrode 65 113
73 Offers Julius Rotterdam 22 113
74 Ruiter Guus en Milou Den Haag 2 en 4 113
75 Vente Devi Aarle-Rixtel 25 113
76 Stunnenberg Leonoor Oss 112
77 Teunissen Hans Overloon 43 112
78 Toonen Peter Tilburg 47 112
79 Voort, van de Anja Helden 55 112
80 Garnitsch Nikolaj den Bosch 35 111
81 Körstgens Richard Nettetal 49 111
82 Stunnenberg Bas Nijmegen 33 111
83 Sturm Jan den Bosch >18 111
84 Teunissen Froukje Son 17 111
85 Vitt Hermann-Josef Nettetal 67 111
86 Kleine Stefan Nettetal 52 110
87 Kooistra Xander Alkmaar 28 110
88 Swinkels Carel Son 84 110
89 Körstgens Fabienne Brüggen 20 109
90 Molkenboer Luke Nederland 25 109
91 Teunissen Lotte Son 15 109
92 Vitt Renate Nettetal 68 109
93 Pianoman Ermelo 39 108
94 Verberk Bram Landhorst 13 108
95 Burgt, van der Jorg Eindhoven 18 107
96 Diessen, van Madelief Breda 5 107
97 Rijkers John Landhorst 45 107
98 Vitt Henri Nettetal 9 107
99 Boomars Cor Belfeld 58 106
100 Hendriks Ilse Vierlingsbeek 45 106
101 Kall Hannelore Nettetal 73 106
102 Timmermans André Oss 66 106
103 Blauwe Zwaluw 47 105
104 Ermens Wietse Overloon 12 105
105 Kleine Luna Nettetal 12 105
106 Pauw Harald Nettetal 59 105
107 Wooldrik Joost Tilburg 20 105
108 Bongers Bram Berghem 8 104
109 Heijnen Roel Velden 32 104
110 Hekkert Frits Oss 66 104
111 Teunissen Helma Overloon 68 104
112 Vitt Lennox Nettetal 11 104
113 Bink Andres Sint Oedenrode 44 103
114 Cleef, van Floris Lent 3 103
115 Cleef, van Suze Lent 4 103
116 Kessels Niels Reuver 28 103
117 Teunissen Willem Overloon 9 103
118 Vitt Smilla Nettetal 3 103
119 Vries, de Jan Sint Oedenrode 71 103
120 Bongers Roos Berghem 2 102
121 Cox Jack Beegden 53 102
122 Elzen, van den Han Oss 61 102
123 Gerrits Marcel Overloon 52 102
124 Boer, de Wicher Alkmaar 29 101
125 Cleef, van Ger Oss 63 101
126 Hilhorst Maikel Hilversum 29 101
127 Huismans Sjoerd Amsterdam 29 101
128 Inderhees Uli Nettetal 75 101
129 Johnstone Darren Hoorn 24 101
130 Stunnenberg Marit Nijmegen 1 101
131 Kampers Tim 21 100
132 Lemmen Gerrit Alkmaar 64 100
133 Ruiter Paul Goirle 68 100
134 Claessen Marc Overloon 48 98
135 Cleef-Hopman, van Margo Lent 41 97
136 Cleef, van Ruud Belfeld 58 97
137 Diessen, van Victor Breda 1 97
138 Inderhees Marlene Nettetal 68 97
139 Son, van Luc Son 11 97
140 Stroobant Arie Nijmegen 60 97
141 Lemmen Nellie Goirle 68 96
142 Verberk Jolande Landhorst 46 96
143 Weijer Piet Alkmaar 61 96
144 Ermens Twan Overloon 48 95
145 Lemmen Sjaan Oss 63 95
146 Vermeulen Koen Tilburg 27 95
147 Vitt Alexander Nettetal 41 95
148 Egelie W. Huissen 37 93
149 Teunissen Eefje Overloon 12 93
150 Inderhees Els Nettetal 71 92
151 Teunissen Marcel Son 48 92
152 Ermens Ruurd Overloon 10 91
153 Teunissen Mees Son 8 91
154 Ruiter Herman Den Haag 36 89
155 Verberk Bart Landhorst 45 89
156 Grijns Cees Arnhem 46 88
157 Diessen, van Juliette Breda 4 87
158 Kleine Melanie Nettetal 41 85
159 Hendriks Geert Vierlingsbeek 50 82
160 Teunissen Wim Overloon 77 82
161 Rijcke, de Guus Holland 62 78
162 Coppis Merel Overloon 12 77
163 Diessen, van Philippe Breda 3 mnd 77
164 Staes-Knoben Silvia Oisterwijk 32 77
Deel op Twitter

Laat een reactie achter