Als Belgie de halve finale wint van Frankrijk

De tussenstand als Belgie op 10 juli de halve finale wint van Frankrijk:

sukunimi etunimi plaatsnaam ikä piste
1 Gosliga, ja Jouke Delfgauw 39 142
2 Valkoinen Michel Utrecht 32 137
3 Cleef, ja Sjoerd Belfast 27 136
4 Graauw, ja Sander Best 17 136
5 Bongers Evy Berghem 10 132
6 Cleef, ja Stanneke Sint Oedenrode 35 132
7 Suojanpuoli, van der Tapaus Kulma 19 132
8 Ensing Melchior Amsterdam 36 131
9 Inderhees Nils Nettetal 38 130
10 Dekkers Tim Amsterdam 25 128
11 Dolmans Emiel Nijmegen 25 128
12 Inderhees Roland Nettetal 46 127
13 Redlin Sarah Geldern 31 126
14 Schoeneck Hieho Michael Amsterdam 27 126
15 Akkermans Ruud Oosteind 26 125
16 Hendriks Sam Vierlingsbeek 12 125
17 Steenhoven, ja Hein Son en Breugel 15 125
18 Paljon Remko Arnhem 29 125
19 Hendriks Rens Vierlingsbeek 10 123
20 Bikker Bram Zurich 36 122
21 Verstraten Kamiel Utrecht 27 122
22 Kalastaja, ja Henk Venray 68 121
23 Inderhees Carla Nettetal 6 120
24 Kooistra Xander Alkmaar 28 120
25 Teunissen Lars Sen 14 120
26 Himmennin Anke Nettetal 41 119
27 Heijmerink Jochem Utrecht 28 119
28 Teunissen Lotte Sen 15 119
29 Kall Kurt Nettetal 75 118
30 Kleine Stella Nettetal 19 118
31 Lemmen Rosalie Alkmaar 26 118
32 Pianoman Ermelo 39 118
33 Sarton Steyn Neunen 25 118
34 Stroobant Tie Nijmegen 25 118
35 Ulijn Hans Meille 72 118
36 Verberk Bram Landhorst 13 118
37 Deursen, ja Gerd Nettetal 75 117
38 Diessen, ja Madelief Breda 5 117
39 Rijkers Johannes Landhorst 45 117
40 Boomars Väri Belfast 58 116
41 Cleef, ja Huub den Bosch 61 116
42 Cleef, ja Stijn Paastonaika 32 116
43 Kujertaa, ja Jan Willem Beiroet, libanon 33 116
44 Geurts Max Meille 18 116
45 Kruijt Jan-Willem Rotterdam 25 116
46 Smeelen Perry Rotterdam 24 116
47 Stam Uskallus Alkmaar 24 116
48 Timmermans André Meille 66 116
49 Timmermans Luuk Nijmegen 33 116
50 Bogert, van den Ron Alkmaar 60 115
51 Ermens Wietse Overloon 12 115
52 Wooldrik Joost Tilburg 20 115
53 Boomars Rutger Steijl 27 114
54 Brummelhuis David Groningen 114
55 Cleef, ja Osasto Belfast 26 114
56 Himmennin Johanna Nettetal 9 114
57 Inderhees Achim Nettetal 71 114
58 Puylaert Henk Rijswijk 62 114
59 Riel, ja Hein Utrecht 36 114
60 Riesewijk Joost Amsterdam 36 114
61 Kalastaja, ja Lène Alankomaat 64 114
62 Himmennin Florian Nettetal 13 113
63 Offers Julius Rotterdam 22 113
64 Sedee Jan-Willem Madrid 25 113
65 Teunissen William Overloon 9 113
66 Flanderi Wim Hilversum 51 113
67 Elzen, van den Han Meille 61 112
68 Gerrits Marcel Overloon 52 112
69 Päällä, sekä Anja Heroes 55 112
70 Puomi, van den Dennis Nijmegen 26 111
71 Garnitsch Nikolai den Bosch 35 111
72 Teunissen Froukje Sen 17 111
73 Valkoinen Hermann-Josef Nettetal 67 111
74 Kleine Stefan Nettetal 52 110
75 Lemmen Gerrit Alkmaar 64 110
76 Steenhoven, ja Sjaak en Freek Son en Breugel 11 110
77 Swinkels Carel Sen 84 110
78 Heijden, van der Simon IJsselstein 35 109
79 Körstgens Fabienne Brüggen 20 109
80 Molkenboer Luke Alankomaat 25 109
81 Valkoinen Renate Nettetal 68 109
82 Burgt, van der Jorg Eindhoven 18 107
83 Cleef-Hopman, ja Margo Paastonaika 41 107
84 Coppi Uskallus Overloon 14 107
85 Maessen Guus Heroes 25 107
86 Stroobant Arie Nijmegen 60 107
87 Bikker Arthur & Bastiaan Zurich 0 sisään 1 106
88 Coppi Merkitse Overloon 48 106
89 Hendriks Ilse Vierlingsbeek 45 106
90 Kall Hannelore Nettetal 73 106
91 Kerkhof Wim IJsselstein 62 106
92 Blauwe Zwaluw 47 105
93 Diessen, ja Marijn Breda 32 105
94 Ermens Twan Overloon 48 105
95 Inderhees Chrisitane Nettetal 37 105
96 Kleine Luna Nettetal 12 105
97 Lemmen Jane Meille 63 105
98 Pauw Harald Nettetal 59 105
99 Rijcke, ja Tim Alkmaar 31 105
100 Valkoinen Kathrin Nettetal 36 105
101 Bongers Bram Berghem 8 104
102 Bruineman Paavali Tilburg 23 104
103 Heijnen Roel Velden 32 104
104 Hekkert Frits Meille 66 104
105 Stunnenberg Nico Meille 64 104
106 Teunissen Helma Overloon 68 104
107 Verberk Lonneke Landhorst 14 104
108 Valkoinen Lennox Nettetal 11 104
109 Bink Andres Sint Oedenrode 44 103
110 Bruijn, ja Stijn Son en Breugel 18 103
111 Kujertaa, ja Quinton Rotterdam 26 103
112 Kattilan Niels Reuver 28 103
113 Latijnhouwers Albert Sint Oedenrode 65 103
114 Ratsastaja Guus en Milou Den Haag 2 sisään 4 103
115 Vente Devi Aarle-Rixtel 25 103
116 Valkoinen Smilla Nettetal 3 103
117 Vries, ja Tammikuu Sint Oedenrode 71 103
118 Bongers Roos Berghem 2 102
119 Perämies Jakki Beegden 53 102
120 Stunnenberg Leonoor Meille 102
121 Teunissen Hans Overloon 43 102
122 Toonen Pietari Tilburg 47 102
123 Boer, ja Wicher Alkmaar 29 101
124 Ermens Ruurd Overloon 10 101
125 Hilhorst Maikel Hilversum 29 101
126 Huismans Sjoerd Amsterdam 29 101
127 Inderhees Uli Nettetal 75 101
128 Johnstone Darren Hoorn 24 101
129 Körstgens Richard Nettetal 49 101
130 Stunnenberg Alhainen Nijmegen 33 101
131 Stunnenberg Marit Nijmegen 1 101
132 Myrsky Tammikuu den Bosch >18 101
133 Kampers Tim 21 100
134 Ratsastaja Paavali Goirle 68 100
135 Claessen Marc Overloon 48 98
136 Cleef, ja Ruud Belfast 58 97
137 Diessen, ja Juliette Breda 4 97
138 Diessen, ja Victor Breda 1 97
139 Inderhees Marlene Nettetal 68 97
140 Valkoinen Henri Nettetal 9 97
141 Lemmen Nellie Goirle 68 96
142 Verberk Jolande Landhorst 46 96
143 Weijer Piet Alkmaar 61 96
144 Vermeulen Uskallus Tilburg 27 95
145 Valkoinen Alexander Nettetal 41 95
146 Cleef, ja Floris Paastonaika 3 93
147 Cleef, ja Suze Paastonaika 4 93
148 Egeli W. Huissen 37 93
149 Teunissen Eefje Overloon 12 93
150 Inderhees Els Nettetal 71 92
151 Teunissen Marcel Sen 48 92
152 Cleef, ja Antaa Meille 63 91
153 Teunissen Mies Sen 8 91
154 Ratsastaja Herman Den Haag 36 89
155 Verberk Baronetti Landhorst 45 89
156 Grijns Cees Arnhem 46 88
157 Sen, ja Luukas Sen 11 87
158 Kleine Melanie Nettetal 41 85
159 Hendriks Geert Vierlingsbeek 50 82
160 Teunissen Wim Overloon 77 82
161 Rijcke, ja Guus Holland 62 78
162 Coppi Merel Overloon 12 77
163 Diessen, ja Philippe Breda 3 mnd 77
164 Staes-Knoben Silvia Oisterwijk 32 77
Deel op Twitter

Ei vielä kommentteja.

Jätä vastaus