Als Belgie de halve finale wint van Frankrijk

De tussenstand als Belgie op 10 juli de halve finale wint van Frankrijk:

Nachname Vorname plaatsnaam Alter Punkt
1 Gosliga, von Jouke Delfgauw 39 142
2 Weiß Michel Utrecht 32 137
3 Cleef, von Sjoerd Belfast 27 136
4 Graauw, VON Sander Best 17 136
5 Bongers Evy Berghem 10 132
6 Cleef, von Stanneke Sint Oedenrode 35 132
7 Lee, van der Fall Winkel 19 132
8 Ensing Melchior Amsterdam 36 131
9 Inderhees Nils Nettetal 38 130
10 Dekkers Tim Amsterdam 25 128
11 Dolmans Emiel Nijmegen 25 128
12 Inderhees Roland Nettetal 46 127
13 Redlin Sarah Geldern 31 126
14 Schöneck Heifer Michael Amsterdam 27 126
15 Akkermans Ruud Oosteind 26 125
16 Hendriks Sam Vierlingsbeek 12 125
17 Steenhoven, von Hein Son en Breugel 15 125
18 Viel Remko Arnheim 29 125
19 Hendriks Rens Vierlingsbeek 10 123
20 Bikker Bram Zurich 36 122
21 Verstraten Kamiel Utrecht 27 122
22 Fischer, VON Henk Venray 68 121
23 Inderhees Carla Nettetal 6 120
24 Kooistra Xander Alkmaar 28 120
25 Teunissen Lars Seine 14 120
26 Dimmer Anke Nettetal 41 119
27 Heijmerink Jochem Utrecht 28 119
28 Teunissen Lotte Seine 15 119
29 Kall Kurt Nettetal 75 118
30 Kleine Stella Nettetal 19 118
31 Lemmen Rosalie Alkmaar 26 118
32 Pianoman Ermelo 39 118
33 Sarton Steyn Neunen 25 118
34 Stroobant Straße Nijmegen 25 118
35 Ulijn Hans Uns 72 118
36 Verberk Bram Landhorst 13 118
37 Deursen, von Gerd Nettetal 75 117
38 Dießen am Ammersee, von Madelief Breda 5 117
39 Rijkers John Landhorst 45 117
40 Boomars Farbe Belfast 58 116
41 Cleef, von Huub den Bosch 61 116
42 Cleef, von Stijn Fastenzeit 32 116
43 Gurren, VON Jan Willem Beiroet, libanon 33 116
44 Geurts Max Uns 18 116
45 Kruijt Jan-Willem Rotterdam 25 116
46 Smeelen Birnenmost Rotterdam 24 116
47 Stam Gewagt Alkmaar 24 116
48 Timmermans André Uns 66 116
49 Timmermans Luuk Nijmegen 33 116
50 Bogert, van den Ron Alkmaar 60 115
51 Ermens Wietse Overloon 12 115
52 Wooldrik Joost Tilburg 20 115
53 Boomars Rutger Steijl 27 114
54 Brummelhuis David Groningen 114
55 Cleef, von Station Belfast 26 114
56 Dimmer Johanna Nettetal 9 114
57 Inderhees Achim Nettetal 71 114
58 Puylaert Henk Rijswijk 62 114
59 Riel, von Hein Utrecht 36 114
60 Riesewijk Joost Amsterdam 36 114
61 Fischer, VON Lène Niederlande 64 114
62 Dimmer Florian Nettetal 13 113
63 Offers Julius Rotterdam 22 113
64 Sedee Jan-Willem Madrid 25 113
65 Teunissen William Overloon 9 113
66 Flandern Wim Hilversum 51 113
67 Elzen, van den Han Uns 61 112
68 Gerrits Marcel Overloon 52 112
69 Auf, der Anja Helden 55 112
70 Boom, van den Dennis Nijmegen 26 111
71 Garnitsch Nikolaj den Bosch 35 111
72 Teunissen Froukje Seine 17 111
73 Weiß Hermann-Josef Nettetal 67 111
74 Kleine Stefan Nettetal 52 110
75 Lemmen Gerrit Alkmaar 64 110
76 Steenhoven, von Sjaak en Freek Son en Breugel 11 110
77 Swinkels Carel Seine 84 110
78 Heijden, van der Simon IJsselstein 35 109
79 Körstgens Fabienne Brüggen 20 109
80 Molkenboer Luke Niederlande 25 109
81 Weiß Renate Nettetal 68 109
82 Burgt, van der Jorg Eindhoven 18 107
83 Cleef-Hopman, von Margo Fastenzeit 41 107
84 Coppis Gewagt Overloon 14 107
85 Maessen Guus Helden 25 107
86 Stroobant Arie Nijmegen 60 107
87 Bikker Arthur & Bastiaan Zurich 0 IN 1 106
88 Coppis Markieren Sie Overloon 48 106
89 Hendriks Ilse Vierlingsbeek 45 106
90 Kall Hannelore Nettetal 73 106
91 Kerkhof Wim IJsselstein 62 106
92 Blauwe Zwaluw 47 105
93 Dießen am Ammersee, von Marijn Breda 32 105
94 Ermens Twan Overloon 48 105
95 Inderhees Chrisitane Nettetal 37 105
96 Kleine Luna Nettetal 12 105
97 Lemmen Jane Uns 63 105
98 Pauw Harald Nettetal 59 105
99 Rijcke, VON Tim Alkmaar 31 105
100 Weiß Kathrin Nettetal 36 105
101 Bongers Bram Berghem 8 104
102 Bruineman Paul Tilburg 23 104
103 Heijnen Roel Velden 32 104
104 Hekkert Frits Uns 66 104
105 Stunnenberg Nico Uns 64 104
106 Teunissen Helma Overloon 68 104
107 Verberk Lonneke Landhorst 14 104
108 Weiß Lennox Nettetal 11 104
109 Bink Andres Sint Oedenrode 44 103
110 Bruijn, VON Stijn Son en Breugel 18 103
111 Gurren, VON Quinton Rotterdam 26 103
112 Kessels Niels Reuver 28 103
113 Latijnhouwers Albert Sint Oedenrode 65 103
114 Fahrer Guus en Milou Den Haag 2 IN 4 103
115 Vente Devi Aarle-Rixtel 25 103
116 Weiß Smilla Nettetal 3 103
117 Vries, VON Jan Sint Oedenrode 71 103
118 Bongers Roos Berghem 2 102
119 Steuermann Jack Beegden 53 102
120 Stunnenberg Leonoor Uns 102
121 Teunissen Hans Overloon 43 102
122 Toonen Peter Tilburg 47 102
123 Boer, VON Wicher Alkmaar 29 101
124 Ermens Ruurd Overloon 10 101
125 Hilhorst Maikel Hilversum 29 101
126 Huismans Sjoerd Amsterdam 29 101
127 Inderhees Uli Nettetal 75 101
128 Johnstone Darren Hoorn 24 101
129 Körstgens Richard Nettetal 49 101
130 Stunnenberg Niedrig Nijmegen 33 101
131 Stunnenberg Marit Nijmegen 1 101
132 Sturm Jan den Bosch >18 101
133 Kampers Tim 21 100
134 Fahrer Paul Goirle 68 100
135 Claessen Marc Overloon 48 98
136 Cleef, von Ruud Belfast 58 97
137 Dießen am Ammersee, von Juliette Breda 4 97
138 Dießen am Ammersee, von Victor Breda 1 97
139 Inderhees Marlene Nettetal 68 97
140 Weiß Henri Nettetal 9 97
141 Lemmen Nellie Goirle 68 96
142 Verberk Jolande Landhorst 46 96
143 Weijer Piet Alkmaar 61 96
144 Vermeulen Gewagt Tilburg 27 95
145 Weiß Alexander Nettetal 41 95
146 Cleef, von Floris Fastenzeit 3 93
147 Cleef, von Suze Fastenzeit 4 93
148 Egeli W. Huissen 37 93
149 Teunissen Eefje Overloon 12 93
150 Inderhees Els Nettetal 71 92
151 Teunissen Marcel Seine 48 92
152 Cleef, von Bietet Uns 63 91
153 Teunissen Mann Seine 8 91
154 Fahrer Herman Den Haag 36 89
155 Verberk Bart Landhorst 45 89
156 Grijns Cees Arnheim 46 88
157 Seine, von Lukas Seine 11 87
158 Kleine Melanie Nettetal 41 85
159 Hendriks Geert Vierlingsbeek 50 82
160 Teunissen Wim Overloon 77 82
161 Rijcke, VON Guus Holland 62 78
162 Coppis Merel Overloon 12 77
163 Dießen am Ammersee, von Philippe Breda 3 mnd 77
164 Staes-Knoben Silvia Oisterwijk 32 77
Deel op Twitter

Noch keine Kommentare.

Lassen Sie eine Antwort