Als Belgie de halve finale wint van Frankrijk

De tussenstand als Belgie op 10 juli de halve finale wint van Frankrijk:

achternaam voornaam plaatsnaam leeftijd punten
1 Gosliga, van Jouke Delfgauw 39 142
2 Witte Michel Utrecht 32 137
3 Cleef, van Sjoerd Belfeld 27 136
4 Graauw, de Sander Best 17 136
5 Bongers Evy Berghem 10 132
6 Cleef, van Stanneke Sint Oedenrode 35 132
7 Lee, van der Cas Vinkel 19 132
8 Ensing Melchior Amsterdam 36 131
9 Inderhees Nils Nettetal 38 130
10 Dekkers Tim Amsterdam 25 128
11 Dolmans Emiel Nijmegen 25 128
12 Inderhees Roland Nettetal 46 127
13 Redlin Sarah Geldern 31 126
14 Schoevaars Michiel Amsterdam 27 126
15 Akkermans Ruud Oosteind 26 125
16 Hendriks Sam Vierlingsbeek 12 125
17 Steenhoven, van Hein Son en Breugel 15 125
18 Viel Remko Arnhem 29 125
19 Hendriks Rens Vierlingsbeek 10 123
20 Bikker Bram Zurich 36 122
21 Verstraten Kamiel Utrecht 27 122
22 Visser, de Henk Venray 68 121
23 Inderhees Carla Nettetal 6 120
24 Kooistra Xander Alkmaar 28 120
25 Teunissen Lars Son 14 120
26 Dimmer Anke Nettetal 41 119
27 Heijmerink Jochem Utrecht 28 119
28 Teunissen Lotte Son 15 119
29 Kall Kurt Nettetal 75 118
30 Kleine Stella Nettetal 19 118
31 Lemmen Rosalie Alkmaar 26 118
32 Pianoman Ermelo 39 118
33 Sarton Steyn Neunen 25 118
34 Stroobant Daan Nijmegen 25 118
35 Ulijn Hans Oss 72 118
36 Verberk Bram Landhorst 13 118
37 Deursen, van Gerd Nettetal 75 117
38 Diessen, van Madelief Breda 5 117
39 Rijkers John Landhorst 45 117
40 Boomars Cor Belfeld 58 116
41 Cleef, van Huub den Bosch 61 116
42 Cleef, van Stijn Lent 32 116
43 Coo, de Jan Willem Beiroet, libanon 33 116
44 Geurts Max Oss 18 116
45 Kruijt Jan-Willem Rotterdam 25 116
46 Smeelen Perry Rotterdam 24 116
47 Stam Koen Alkmaar 24 116
48 Timmermans André Oss 66 116
49 Timmermans Luuk Nijmegen 33 116
50 Bogert, van den Ron Alkmaar 60 115
51 Ermens Wietse Overloon 12 115
52 Wooldrik Joost Tilburg 20 115
53 Boomars Rutger Steijl 27 114
54 Brummelhuis David Groningen 114
55 Cleef, van Ward Belfeld 26 114
56 Dimmer Johanna Nettetal 9 114
57 Inderhees Achim Nettetal 71 114
58 Puylaert Henk Rijswijk 62 114
59 Riel, van Hein Utrecht 36 114
60 Riesewijk Joost Amsterdam 36 114
61 Visser, de Lène Nederland 64 114
62 Dimmer Florian Nettetal 13 113
63 Offers Julius Rotterdam 22 113
64 Sedee Jan-Willem Madrid 25 113
65 Teunissen Willem Overloon 9 113
66 Vlaanderen Wim Hilversum 51 113
67 Elzen, van den Han Oss 61 112
68 Gerrits Marcel Overloon 52 112
69 Voort, van de Anja Helden 55 112
70 Boom, van den Dennis Nijmegen 26 111
71 Garnitsch Nikolaj den Bosch 35 111
72 Teunissen Froukje Son 17 111
73 Vitt Hermann-Josef Nettetal 67 111
74 Kleine Stefan Nettetal 52 110
75 Lemmen Gerrit Alkmaar 64 110
76 Steenhoven, van Sjaak en Freek Son en Breugel 11 110
77 Swinkels Carel Son 84 110
78 Heijden, van der Simon IJsselstein 35 109
79 Körstgens Fabienne Brüggen 20 109
80 Molkenboer Luke Nederland 25 109
81 Vitt Renate Nettetal 68 109
82 Burgt, van der Jorg Eindhoven 18 107
83 Cleef-Hopman, van Margo Lent 41 107
84 Coppis Koen Overloon 14 107
85 Maessen Guus Helden 25 107
86 Stroobant Arie Nijmegen 60 107
87 Bikker Arthur & Bastiaan Zurich 0 en 1 106
88 Coppis Mark Overloon 48 106
89 Hendriks Ilse Vierlingsbeek 45 106
90 Kall Hannelore Nettetal 73 106
91 Kerkhof Wim IJsselstein 62 106
92 Blauwe Zwaluw 47 105
93 Diessen, van Marijn Breda 32 105
94 Ermens Twan Overloon 48 105
95 Inderhees Chrisitane Nettetal 37 105
96 Kleine Luna Nettetal 12 105
97 Lemmen Sjaan Oss 63 105
98 Pauw Harald Nettetal 59 105
99 Rijcke, de Tim Alkmaar 31 105
100 Vitt Kathrin Nettetal 36 105
101 Bongers Bram Berghem 8 104
102 Bruineman Paul Tilburg 23 104
103 Heijnen Roel Velden 32 104
104 Hekkert Frits Oss 66 104
105 Stunnenberg Nico Oss 64 104
106 Teunissen Helma Overloon 68 104
107 Verberk Lonneke Landhorst 14 104
108 Vitt Lennox Nettetal 11 104
109 Bink Andres Sint Oedenrode 44 103
110 Bruijn, de Stijn Son en Breugel 18 103
111 Coo, de Quinton Rotterdam 26 103
112 Kessels Niels Reuver 28 103
113 Latijnhouwers Albert Sint Oedenrode 65 103
114 Ruiter Guus en Milou Den Haag 2 en 4 103
115 Vente Devi Aarle-Rixtel 25 103
116 Vitt Smilla Nettetal 3 103
117 Vries, de Jan Sint Oedenrode 71 103
118 Bongers Roos Berghem 2 102
119 Cox Jack Beegden 53 102
120 Stunnenberg Leonoor Oss 102
121 Teunissen Hans Overloon 43 102
122 Toonen Peter Tilburg 47 102
123 Boer, de Wicher Alkmaar 29 101
124 Ermens Ruurd Overloon 10 101
125 Hilhorst Maikel Hilversum 29 101
126 Huismans Sjoerd Amsterdam 29 101
127 Inderhees Uli Nettetal 75 101
128 Johnstone Darren Hoorn 24 101
129 Körstgens Richard Nettetal 49 101
130 Stunnenberg Bas Nijmegen 33 101
131 Stunnenberg Marit Nijmegen 1 101
132 Sturm Jan den Bosch >18 101
133 Kampers Tim 21 100
134 Ruiter Paul Goirle 68 100
135 Claessen Marc Overloon 48 98
136 Cleef, van Ruud Belfeld 58 97
137 Diessen, van Juliette Breda 4 97
138 Diessen, van Victor Breda 1 97
139 Inderhees Marlene Nettetal 68 97
140 Vitt Henri Nettetal 9 97
141 Lemmen Nellie Goirle 68 96
142 Verberk Jolande Landhorst 46 96
143 Weijer Piet Alkmaar 61 96
144 Vermeulen Koen Tilburg 27 95
145 Vitt Alexander Nettetal 41 95
146 Cleef, van Floris Lent 3 93
147 Cleef, van Suze Lent 4 93
148 Egelie W. Huissen 37 93
149 Teunissen Eefje Overloon 12 93
150 Inderhees Els Nettetal 71 92
151 Teunissen Marcel Son 48 92
152 Cleef, van Ger Oss 63 91
153 Teunissen Mees Son 8 91
154 Ruiter Herman Den Haag 36 89
155 Verberk Bart Landhorst 45 89
156 Grijns Cees Arnhem 46 88
157 Son, van Luc Son 11 87
158 Kleine Melanie Nettetal 41 85
159 Hendriks Geert Vierlingsbeek 50 82
160 Teunissen Wim Overloon 77 82
161 Rijcke, de Guus Holland 62 78
162 Coppis Merel Overloon 12 77
163 Diessen, van Philippe Breda 3 mnd 77
164 Staes-Knoben Silvia Oisterwijk 32 77
Deel op Twitter

Laat een reactie achter